3 įrankių rinkinys veido masažui Jade Rollers

 • Kraunamos nuotraukos
  35 
  Į krepšelį 

  Jade voleliai ir guasha yra senovės kinų paslaptis, skirta lygiai odai ir raumenų atpalaidavimui.

 • Grožio rinkinys 3 viename (nefrito volelis, grubus volelis ir guasha mentelė) - sumažins raukšles, atpalaiduos veido ir kūno raumeni, sumažins patinimus, kūnas jausis mažiau įsitempęs ir atrodys stangresnis. Masažas šiais įrankiais pagerins kraujotaką, sustangrins odą, sumažins patamsėjimus paakyse.

   
  Originalios ir aukštos kokybės „Jade Stone“ odos priežiūros priemonių rinkinys: pagamintas iš 100% natūralaus nefrito, išgaunamo iš Himalajų kalnų, skirtas tvirtesniam laikymui ir sklandžiam masažui. Padeda kovoti su veido nelygumais, maloniai veikia visų tipų odą.
   
  Nefrito įrankių rinkinys tinka veidui, pečiams, rankoms, kojoms ir kitoms kūno vietoms. Naudojami su serumais, aliejais ir kremais, kurie geriau pasisavinami naudojant šiuos įrankius.
   
   
  Klasikinis žalias kvarcas.
  Kinų medicinoje Xiuyu nefritas naudojamas kraujotakai pagreitinti, medžiagų apykaitai skatinti ir fermentų aktyvumui didinti. Jis taip pat naudojamas mažinti raukšles, tamsius ratilus ir maišelius po akimis.Xiuyu reiškia Xiuyan nefritą, taip pat žinomą kaip serpentininis nefritas. Tai vienas iš keturių žinomų Kinijos nefrito.