" />

Antakių laminavimo kompozicijos pakeliuose

 • Kraunamos nuotraukos
  25 
  Į krepšelį 

  Priemonė antakių laminavimui MAYAMY

  Gamintojas
  INNOVATOR COSMETICS
  Prekės ženklas
  MAYAMY
 • Pakeliuose yra visi trys žingsniai laminavimo pocedūrai atlikti. 

  Kompozicija Nr 1. Brow Lift, 8 ml – naujais komponentais praturtinta formulė : kviečių baltymai ir lanolino spiritas. Hidrolizuotas kviečių baltymas aprūpina ir maitina plauko šerdį, atstato pažeistą plauko struktūrą, dalyvauja keratino gamyboje. Taip pat kviečių baltymo komponentai antakių laminavimo procedūros metu padeda fiksuoti plaukelių formą. Lanolino spiritas daro antakių plaukelius elastingesnius. Apsaugo nuo žalingo poveikio.

  Kompozicija Nr 2. Brow Sculpt, 8 ml. Sudėtis praturtinta jojobos aliejumi ir taukmedžio sviestu. Sudėtyje esančios aminorūgštys, atstato pažeistą plauko struktūrą. Taip pat minkština ir apsaugo plaukelius ir antakių odą. Taukmedžio sviestas suteikia antakių plaukeliams minkštumą ir blizgesį.

  Kompozicija Nr 3. Brow Essence, 8 ml. Nauja ir labai patogi gelinė konsistencija fiksuoja antakių plaukelius nesulipindama jų. Atnaujinta produkto formulė ne tik maitina ir apsaugo antakių plaukelius, bet ir skatina plaukelių augimą. Hidrolizuotas keratinas ir elastinas atstato plauko struktūrą ir dar labiau stiprina procedūros efektą. Procedūros efektas laikosi iki 6 savaičių.

   

  Papildomai turite turėti įnuriebintoją, klijus, šukytes.

   

  Laikyti tamsioje vietioje. Atidaryti nedideliu tarpeliu. Atidarius laikyti uždaroje pakuotėje. 15-25 laipsn. temperatūroje.

  Pagaminta Rusijoje. Tik profesionaliam naudojimui.