Būtini žingsniai antakių laminavime

Būtini žingsniai antakių laminavime

Plauko ir odos paruošimas. Apsauga. Dažymas po laminavimo.

Norime pabrėžti, kad itin svarbu prauošti plauką ir odą prieš pradedant laminavimo procedūrą.


! Būtina - jei kliento oda sausa, plaukelis silpnas, porėtas - privaloma juos papildomai apsaugoti nuo laminavimo produktų cheminio poveikio.

Kitu atveju odą sudirginsite dar labiau, o plaukeliams efektas gali nesigauti toks, kurio tikėsitės.

Rekomenduojame naudoti apsaugą visada. Nebijokite naudoti kito gamintojo produktų, svarbu gera-tinkama produkto sudėtis. Tam puikiai tiks :

MAYAMY zonos gelis, ELAN argano kremas, THUYA regeneruojantis kremas. 

Silpnam, porėtam plaukui - taip pat labai svarbu papildomai padėti po pirmojo ir antrojo laminavimo žingsnių.Tam puikiai tiks :

THUYA BOTOX, KOUKLA BOOSTER, ELAN LASH PLEX, ELAN BROW ELIXIR, BRONSUN kondicionierius.

Sveikam plaukui visus šiuos produktus naudokite po dažymo etapo.

 


Po pirmų laminavimo žingsnių turime užfiksuotos formos plaukelį, kas tuo pačiu reiškia, kad plaukelis yra CHEMIŠKAI PAŽEISTAS.

Todėl BŪTINA plaukelius primaitinti ir pridrėkinti. Pažymime, kad visais atvejais po laminavimo SVARBU :

  • plauko drėkinimas
  • atstatyti lipidinį sluoksnį
  • kondicionuoti ir sukurti apsauginę plėvelę.

Pastebėjome, kad viename produkte, deja, visų reikalingų medžiagų, plauko struktūros atstatymui po laminavimo – nėra. Todėl rekomenduojame plauko atstatymui po laminavimo naudoti: vieną iš šių produktų:
INLEI BROW BOMBER, KOUKLA BOOSTER, MAYAMY BOTOX arba ELAN MULTIVATOR (Supersonic linijos).

 

Šiuose produktuose gausu veikliųjų medžiagų, kurios maitina, drėkina, kondicionuoja, juose gausu vitaminų, ekstraktų, hidrolatų, BET nėra aminorūgščių, kurios yra svarbios lipdinio sluoksnio atkūrimui, todėl galima įlašinti kelis lašus LASH PLEH iš Elan. Lash plex sudėtyje gausu maitinančių ir atstatančių medžiagų, kaip keratinas, amino rūgštys, pantenolis. Pagrindas yra 8-ios aminorūgštys: serinas, glicinas, glutamo rūgštis, alininas, lizinas, argininas, treoninas, prolinas, keratinas ir baltymų kokteilis.

Rekomenduojame: pirmajame etape naudoti pvz:. PROTEIN BOTEX ir įdėti 2-3 lašus Elan Lash Plex ir laikyti 10-15 min po plėvele, kad geriau pasisavintų. Ir nepamirštame trečiojo žingsnio iš sistemos, procedūros finišui.

 

Booster, botex ar kita alternatyvi kosmetikos priemonė yra PRIVALOMA po laminavimo, ir ji turi didelę svarbą. AR NEPRALEIDŽIATE ŠIŲ BŪTINŲ ŽINSNIŲ?
Nesužalokime kliento odos ir plaukelių - keli paprasti žingsniai, kurie apsaugos Jus nuo didelių nesėkmių laminavimo procedūrose.

 

DAŽYMAS PO LAMINAVIMO

Rinkites dažus iš šviesiausios paletės ir geltonos bazės.
Oksidantas : max iki 3%
Dažai : Koukla, Thuya, Bronsun, Supercilium šviesiausias spalvas (light brown, graphite).

Dažai etalomino pagrindu (Inlei, Levissime) - užtamsina plaukelį. Todėl rekomenduojama naudoti daugiau oksidanto ir jei plaukas siplnas, plonas, išsausėjęs - prieš dažymą būtiną plaukelį primaitinti, naudokite botox ar vitaminų boosterį. Taip pat į dažus įlašinkite argano aliejaus ar lashplex komplekso. Kai gerai sumaišote dažus su oksidantu, palaukite kelias minutes kol dažai oksiduosis ir tuomat įlaštikite argano aliejaus ar lashplex komplekso.

Išlaikymas : po laminavimo per pus trumpesnis, nei dažytume įprastai.
! Nerekomenduojama naudoti henna dažų, nes taip oda ir plaukelis yra dar labiau išsausinami.
Po laminavimo NEBŪTINA DAŽYTI, norint gauti purių antakių efektą!