ELAN CANNABISKISS - lūpų balzamas-putlintojas, 4 g

 • ELAN CANNABISKISS - lūpų balzamas-putlintojas, 4 g

  Drėkinamasis lūpų balzamas turinti lūpų putlinimo savybę. Šis lūpų balzamas praturtintas veikliąja medžiaga KANNABIA SENSE, kuri skatina laimės hormono – oksitocino – gamybą. Oksitocinas padeda pagerinti mūsų nuotaiką.

  Balzamas taip pat suteikia lūpoms putlinantį efektą dėl inovatyvių ingredientų MAXI-LIP, natrio hialuronato ir peptido Pal-GHK, kurie reguliariai naudojant balzamą padidina lūpų apimtį iki 40%, o odos drėkinimo lygį pagerina iki 50-60%. .

  Šie ingredientai skatina hialurono rūgšties, kolageno ir elastino gamybą, todėl išsaugo odos jaunystę ir užkerta kelią su amžiumi susijusiems lūpų odos pokyčiams. 

  Prekės ženklas
  ELAN
 • Lūpų balzamo sudėtyje yra patentuotas aktyvus kompleksas MAXI-LIP – peptidinis komponentas (tripeptidas-1), kuris skatina kolageno ir glikozaminoglikano sintezę. Drėkina lūpas, pagerina odos elastingumą ir glotnumą, padidina lūpų apimtį, padaro lūpas ryškesnes, neleidžia lūpų odai pleiskanoti ir įtrūkti.

  Kosmetikos su MAXI-LIP naudojimo rezultatai pagal klinikinį tyrimą:

  • ūpų apimtis padidinama iki 40%;
  • paviršinės raukšlelės sumažinamos nuo 10 iki 30%;
  • lūpų odos drėgmė padidinama iki 50-60%.
  • Balzamas praturtintas bičių vašku ir kandelilių vašku, alyvuogių ir taukmedžio natūraliais aliejais, vitaminu E.


  Lūpas putlinantis balzamas «CannabisKiss» ne tik gerina nuotaiką, didina lūpų apimtį ir drėkina lūpas, bet turi ir daug kitų privalumų. Suteikia lūpoms švelniai rausvą perlamutrinį blizgesį, užtikrina priešuždegiminį poveikį, palengvina lūpų odos atsinaujinimą ir apsaugo nuo neigiamo išorės veiksnių poveikio. 

   
  Galiojimo laikas 36 mėnesiai.
  Galiojimo laikas nuo atidarymo: 12 mėnesių. 
  Gamintojas: Ukraina
 • Alternatyvios prekės