ELAN SUPERSONIC SERUM 1 - pirmas antakių ir blakstienų laminavimo žingsnis

 • ELAN SUPERSONIC SERUM 1 - pirmas antakių ir blakstienų laminavimo žingsnis

  Elan Supersonic Nr.1 - serumas naudoajamas pirmajame antakių ir blakstienų laminavimo etape.  Dviejų tipų relaksantų ir dviejų tipų šarminių medžiagų derinys produkto sudėtyje leidžia serumui 1 greitai ir efektyviai išardyti disulfidinius ryšius plaukuose. Dėl to laminavimo laikas ženkliai sutrumpėja.  Laminavimo procedūros metu plaukeliai yra apsaugoti nuo išsausėjimo ir lūžinėjimo, nes serumas yra praturtintas  keratinu ir kolagenu.

  Pastaba: Serumą 1 CLEAR (skaidrus) rekomenduojama naudoti antakiams, 1 serumą rožinį – blakstienoms.

  Produktas yra jautrus oro temperatūrai. Todėl yra svarbios laikymo sąlygos. Laikyti kambario temperatūroje vėsioje tamsioje vietoje. 

  NEDĖTI Į ŠALDYTUVĄ!

  Prekės ženklas
  ELAN
 • Dviejų tipų relaksantų ir dviejų tipų šarmų derinys produkto sudėtyje leidžia serumui 1 greitai ir efektyviai išardyti  disulfidinius ryšius plaukuose. Dėl to sutrumpėja procedūros laikas. Procedūros metu plaukeliai dėka keratino ir kolageno yra apsaugoti nuo išsausėjimo, lūžinėjimo. 

  I ŽINGSNIS (Serumas 1)

  Kaip veikia Serumas 1. Serumo sudėtyje yra dvi skirtingos šarmingos medžiagos (AMMONIO HIDROKSIDAS ir ETANOLAMINAS). Šis derinys serumui leidžia greitai suardyti dissulfidines jungtis, tai įtakoja  (TIOGLIKOLIO RŪGŠTIS ir CISTEAMINO HCL) mišinio serumas, kurie veikia disulfidines jungtis, jas labai greitai ir efektyviai atkuria; sudėtyje esantys  keratinas ir kolagenas apsaugo antakių ir blakstienų plaukelių baltymines struktūras,  nuo išsausėjimo ir trapumo. Taip pat sulaiko drėgmę plaukelių viduje ir suteikia jiems elastingumo.

  Tirpalo pH yra 9,0-9,5. 

  NAUDOJIMAS: 

  Tepkite serumą 1 ant antakių ar blakstienų.

  Išlaikymo laikas  3-10 minučių, priklausomai nuo antakių ar blakstienų plaukų būklės (žr. naudojimo instrukciją).

  Tada serumo perteklių pašalinkite vandeniu sudrėkintu vatos diskeliu.

   

  PASTABA! Prieš naudojimą būtina atlikti alergijos odos testą: po 2 lašus kiekvieno tirpalo užlašinkite ant nedidelio vidinės alkūnės odos plotelio likus 48 valandoms iki naudojimo. Jei nėra paraudimo, uždegimo ar bėrimo, pradėkite antakių ar blakstienų laminavimo procedūrą. 

  Svarbu! tik profesionaliam naudojimui!

  Naudoti tik su Serum 2 ir  Multivitor!

  Galiojimo laikas: 24 mėnesiai.

  Galiojimo laikas nuo atidarymo: 6 mėnesiai.

  Gamintojas: Ukraina