Prekių grąžinimo sąlygos

 • Jums netikusias ir nekokybiškas prekes galima pakeisti arba grąžinti: Lietuvoje per 14 dienų; Europos sajungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos, vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

  Pinigus už Jūsų įsigytas prekes grąžinsime ne vėliau kaip per 7 d.d., po prekės atsiuntimo. Negrąžinamos tik pristatymo išlaidos. Netinkamas su defektais prekės  grąžinamos nemokamai. Arba Pirkėjas pats gali pristatyti prekes adresu Beržų g. 23, Panevėžyje.

  Norėdamas grąžinti prekę(es), Pirkėjas privalo laikytis šių sąlygų:

  • ·      Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
  • ·      Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • ·      Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, nesubraižytas paviršius, Šis  punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
  • ·      Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • ·      Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.
  • ·      Jeigu Pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.

  ·      Kilus ginčui dėl prekės išvaizdos pakeitimų ar prekės sugadinimo, pardavėjas privalo raštu kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti Pirkėjui.