HAIRWELL PROFESIONALŪS ANTAKIŲ IR BLAKSTIENŲ DAŽAI, DARK BLOND

 • HAIRWELL PROFESIONALŪS ANTAKIŲ IR BLAKSTIENŲ DAŽAI, DARK BLOND

  Lengva naudoti, lengvai skirtosi ir dengiasi. Dėl 2% oksidanto, dažai švelniai veikia plaukelius ir odą, todėl ypač rekomenduojamas blakstienų ir antakių laminavimo metu. Dažydami šiais dažais, gausite gilią ir intensyvią spalvą. Maišymo proporcija 1:2 oksidanto. 

  Dažus nuvalykite šiltu vandeniu, ekspozicijos laikas 5-10 min. Pakuotėje yra aplikavimo mentelė. 

  Gamintojas: Vokietija

  Kiekis: 20 ml

 • Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpyklose. Puikus rezultatas kelių savaičių bėgyje! Dažai užtikrins puikų antakių ir blakstienų nudažymą. 
  Į antakių dažų sudėtį įeina ricinos aliejus..
  Naudojimas:mažą kiekį ryškinamojo losjono (oksidanto) ir šiek tiek antakių/blakstienų dažų sumaišyti specialia lazdele, kol gausis kremo tirštumos masė.Paruoškite blakstienas ar antakius pagal procedūros eigą.Tepkite gautą masę ant plaukelių ir laikykite 5-10min.Dažus nuvalykite drėgna servetėle ir kruopščiai pašalinkite likučius šiltu vandeniu ar specialiomis priemonėmis.Masė turi būti sumaišoma prieš pat naudojimą!

  Rekomenduojama prieš dažymą atlikti alerginį testą!

  Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

  Tik profesionaliam naudojimui!

  Įspėjimai: griežtai laikykitės naudojimo instrukcijų. Produktas gali sukelti alergines reakcijas. Produktas neskirtas jaunesniems nei 18 metų asmenims. Sudėtyje yra fenilendiamino. Pažiūrėkite į ingredientus. Laikinos chna tatuiruotės gali padidinti alergijos riziką. Nenaudoti: išbėrus veidą arba esant jautriai odai; sudirgusi ar pažeista oda; jei praeityje buvo reakcijos po laikinos tatuiruotės su chna arba po blakstienų ir (arba) antakių dažymo. Prieš naudojimą rekomenduojama atlikti jautrumo testą. Mūvėkite tinkamas pirštines. Vengti tiesioginio kontakto su oda ir akimis. Neleiskite produktui patekti į akis. Nepalikite likučių ant odos ar blakstienų / antakių. Venkite kontakto su gleivine. Jei atsiranda dirginimas, nutraukite naudojimą. Patekus į akis, nedelsiant praplauti dideliu kiekiu vandens ir kreiptis į gydytoją. Prieš tepdami išimkite kontaktinius lęšius. Po kiekvieno naudojimo gerai uždarykite. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vėsioje temperatūroje ir vengti tiesioginės šviesos. Tik išoriniam ir profesionaliam naudojimui. Nenaudoti nėštumo ir (arba) žindymo laikotarpiu. Skiesti 1:2 tos pačios linijos Color Developer.