KOUKLA TIESINAMASIS GELIS ANTAKIAMS (NR.1), 5 ml

 • KOUKLA TIESINAMASIS GELIS ANTAKIAMS (NR.1), 5 ml

  Koukla tiesinamasis gelis, skirtas naudoti antakių laminavimo procedūroje, antakių plaukelių tiesinimui. Tai šarminė priemonė skirta naudojimui tiesiogiai ant odos., yra švelnesnė nei KOUKLA riečiamasis gelis (Nr.1) blakstienoms. Užtepus priemonę gali pasikeisti plaukelių spalva, tačiau naudojant kartu su KOUKLA fiksuojamuoju geliu (Nr.2), spalva neutralizuosis ir taps tokia pati kaip buvo.

  Prekės ženklas
  KOUKLA
 • KOUKLA No1 Tiesinamasis antakių gelis laminavimui, 5ml

  Produktą naudoti antakių laminavimo procedūroje, antakių plaukelių tiesinimui. Tai šarminė priemonė skirta naudojimui tiesiogiai ant odos.

  Užtepus priemonę plaukas suminkštėja, gali pasikeisti plaukelių spalva, naudojant kartu su KOUKLA fiksuojamuoju geliu (nr.2), spalva neutralizuosis ir taps tokia pati kaip buvo. 

  Būtina naudoti kartu su KOUKLA antakių fiksuojamuoju geliu, nr.2

  Naudojimas: Pasukite pakuotės apačioje esantį mechanizmą ir ištekėjus produktui mikrošepetėlių pagalba tepkite jį storesniu sluoksniu ant antakių plaukelių pagal jų augimo kryptį. Būtina prispausti plėvele. Produktas laikomas 5-10 min. Nuvalyti sausu šepetėliu ir toliau tepti KOUKLA brows fiksuojamąjį gelį (nr.2)

   

  • Vengti patekimo į akis. Gaminiui patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Mūvėti tinkamas pirštines. Skirta tik profesionalams. Sudėtyje yra tioglikoliato. Laikytis instrukcijų.
  • Galiojimo laikas – 4 mėn po atidarymo.
  • Kilmės šalis – Estija.