OKIS BROW UP ANTAKIŲ VAŠKAS 30/15 ML

 • OKIS BROW UP ANTAKIŲ VAŠKAS 30/15 ML

  OKIS BROW UP WAX Kaina Pirkti
  15 ML
  Kaina 990
  Į krepšelį  
  30 ML
  Kaina 1390
  Į krepšelį  
  10 vnt x 15 ML
  Kaina 6999
  Į krepšelį  
  5 vnt x 15 ML
  Kaina 3995
  Į krepšelį  

  Profesionalus itin lengvos tekstūros antakių vaškas tolygiai padengia bet kokio ilgio ir tankumo plaukelius, užtikrindamas ilgalaikę jų fiksaciją.

  Leidžia antakiams suteikti išraiškingesnę formą, užfiksuoti juos norima kryptimi. Produktas neturi sulipinimo efekto, nepalieka pėdsakų ir tepimo metu jo nereikia sudrėkinti vandeniu.

  Prekės ženklas
  OKIS BROW
 • BROW UP WAX – tai profesionali priemonė antakių plaukeliams formuoti. Su OKIS BROW WAX užfiksuosite antakių plaukelius visai dienai, ir sukursite norimą formą. Vaškas yra lengvos gelinės tekstūros, kuri leidžia lengvai  suformuoti nepaklusnius antakių plaukelius, sukurti laminavimo efektą, efektas išsilaiko visą dieną, neturi lipnumo,kietumo, ir nesukuria baltos plėvelės,nesulipina plaukelių. 
  Priemonė neturi lipnumo, nepalieka jokių pėdsakų ir tepant nereikia skiesti vandeniu.
  Naudojimas: šepetėliu užtepkite nedidelį kiekį priemonės ant antakių. Sušukuokite antakius, suteikdami jiems norimą formą.
  Tinka tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui.
  Rekomenduojama naudoti galutiniam antakių dažymo procedūros klientui apipavidalinimui po antakių dažymo procedūrų, atliekant makiažą,naudojimui namuose rekomenduojame sukurti antakių makiažą su OKIS BROW pudros pieštuku ir fiksuoti su BROW UP WAX. Priemonė tinka visų tipų odai ir plaukeliams.
  Tinkamumo laikas: 24 mėn., atidarius - 6 mėn.
  Laikymo sąlygos: laikyti nuo +5°С iki +25°С temperatūroje sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje
  Tūris: 15 ml

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 1150 - 19