OKIS BROW KREMINIAI DAŽAI SU HENNOS EFEKTU - 4 SPALVŲ RINKINYS PAKETĖLIUOSE (BE OKSIDANTO)

 • OKIS BROW KREMINIAI DAŽAI SU HENNOS EFEKTU - 4 SPALVŲ RINKINYS PAKETĖLIUOSE (BE OKSIDANTO)

  Kreminiai dažai su hennos efektu. Bazinės spalvos leis sukurti didžiulę paletė atspalvių. 

  Prekės ženklas
  OKIS BROW
 • Privalumai: dėl sudėtyje esančių lavsonijos (hena lapų) ekstrakto - su šiais dažais išgaunamas ryškus ir ilgai išliekantis dažymo rezultatas.

  Dažai lengvai ir greitai sumaišomi su 3% arba 1,8 proc. oksidantu, tepant nenubėga, turi malonų kvapą.

  Dažus maišyti su OKIS oksidantu (3 arba 1,8 proc. ) santykiu 1:1 ne metalinėje taroje. Aplikavimo laikas 2-15 minučių, priklausomai nuo norimo rezultato. Po dažymo užfiksuoto OKIS FIX toniku. 

  Praturtinti keratinu, alantoinu ir D-pantenoliu, kurie suteikia apsaugą ir priežiūrą plaukams ir odai dažymo procedūros metu.


  Naudojimas:

  Nuriebalinkite odą OKIS BROW šampūnu, kreminę spalvą sumaišykite su oksidantu nemetaliniame indelyje santykiu 1:1.

  Dažų mišinį tolygiai paskirstykite ant antakių ir palaikykite nuo  2  iki 15 minučių. Nuvalykite su OKIS BROW dažų fiksatoriumi.

  Su Okis dažais  lengvai  išgausite „pudrinių antakių“ efektą – sukursite tankesnę spalvą ir dažų patvarumą ant odos. Pasižymi dideliu patvarumu: ant odos iki 10 dienų, ant plaukelių iki 40 dienų. Dažai giliai nudažo odą. Meistras gali padaryti antakius absoliučiai bet kokios spalvos kliento tipui. Galite nudažyti odą taip tvirtai ir grafiškai, kaip švelniai ir permatomą. Spalvos intensyvumas gali būti keičiamas priklausomai nuo ekspozicijos laiko.

  Kreminė OKIS BROW dažų tekstūra palengvina darbą su produktu tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Kreminiai dažai, puikiai išlaiko formą, tepant nesiskirsto, leidžia lengvai atvaizduoti grafines linijas. Tai idealus sprendimas probleminiams antakiams (pešioti antakiai, neaugantys, nuplikę, su įgimtais plaukelių defektais). gali tvirtai nudažyti odą taip, kad tokių antakių forma atrodytų visiškai. Turi malonų aromatą ir lengvą tekstūrą.

  Rinkkites iš  4 atspalvių, su kuriais sukursite tūkstančius spalvų ir atspalvių net ir išrankiausiems klientams: Cold Blond (šaltas), Gentle Brow (šiltas), Hot Brunette (šiltas), Deep Black (šaltas)

  Koloristika:

  - Cold Blond (šaltas) - šviesiausias paletėje, turi šaltą temperatūrą, idealiai tinka pelenų blondinėms. Jei tamsinti verta pridėti 20% Gentle Brown. Taip pat puikiai tinka bet kuriai paletės spalvai retinti. "Cold Blond" ir "Нot Brunette" mergaitėms su šviesiai rudais plaukais taip pat bus gražus derinys.

  - Deep Black yra spalva, kuri gryna forma nenaudojama antakiams dažyti. Tinka blakstienų dažymui (1-2 min.). Taip pat puikiai tinka kitiems atspalviams patamsinti arba spalvai vėsinti.

  -Gentle Brown (šilta) - šilta, vidutinio intensyvumo spalva. Puikiai tinka raudonplaukėms merginoms ir šiltoms blondinėms. Gentle Brown yra atsakinga už ryškumą ir maksimalų ilgaamžiškumą spalvų linijoje. Kuo daugiau jo pridėsite į mišinį, tuo šviesesnė ir šiltesnė bus spalva.

  - Hot Brunette (šilta) - tamsi, sodri ruda spalva. Tinka šiltoms brunetėms ir rudaplaukėms moterims. Jei norite šaltesnės spalvos, ryškumui reikia pridėti Deep Black, o subtilesniam rudam atspalviui – Cold Blond. 

  PASTABA: Prieš naudojimą atlikti alerginį testą!

  Pagaminta: Ukrainoje