Privatumo politika

 • ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

  Duomenų tvarkytojas yra Bebrowist.lt internetinė parduotuvė MB “Čaika”, registracijos kodas 305219360. Telefono nr: +370 65754437. El. paštas: info@lbebrowist.lt (toliau Pardavėjas).
   
   
   
  Kokie asmens duomenys tvarkomi
  • vardas;
  • kontaktinė informacija: telefono numeris ir adresas;
  • mokėtojo adresas ir pristatymo adresas;
  • banko sąskaitos numeris;
  • prekių ir paslaugų kainos, duomenys, susiję su mokėjimais (pirkimo istorija);
  • klientų aptarnavimo informacija;
  • kita informacija, susijusi su klientų apklausomis ir (arba) pasiūlymais.
   
  Kokiu tikslu tvarkomi asmens duomenys
   
  • Asmens duomenys tvarkomi siekiant sudaryti sutartį su klientu. Asmens duomenys tvarkomi siekiant vykdyti teisinius įsipareigojimus (pavyzdžiui, apskaitos ir vartotojų ginčų sprendimo).
  • Asmeniniai duomenys naudojami klientų užsakymų tvarkymui ir prekių pristatymui.
  • Pirkimo istorijos duomenys (pirkimo data, prekės, kiekis, kliento duomenys) naudojami įsigytų prekių ir paslaugų apžvalgai bei klientų pageidavimų analizei.
  • Banko sąskaitos numeris naudojamas pinigų klientui grąžinimui
  • Asmeniniai duomenys, pvz. el. pašto adresas, telefono numeris ir kliento vardas, apdorojami, siekiant išspręsti visus su prekių ar paslaugų teikimu susijusius klausimus klientų aptarnavimui.
  • Internetinės parduotuvės naudotojo IP adresas arba kiti kliento internetiniai identifikatoriai apdorojami internetinės parduotuvės, kaip informacinės visuomenės paslaugos, teikimui ir interneto naudojimo statistikos rengimui.
   
   
  Asmens duomenų perdavimas įgaliotiems asmenims
   
  Pardavėjas saugo kliento asmeninius duomenis, kurie jam yra žinomi registruojantis ir naudojant vartotojo paskyrą, ir juos skelbia tretiesiems asmenims tik su kliento sutikimu, išskyrus atvejus, kai įpareigojimas ar teisė skelbti duomenis atsiranda per teisės aktus. Internetinės parduotuvės klientas pripažįsta, kad Pardavėjas norėdamas suteikti klientui tinkamas paslaugas, turi teisę tvarkyti jo duomenis, įskaitant kliento duomenų perdavimą šalims, susijusioms su pirkėjo teikiamomis paslaugomis. Įgaliotų šalių sąrašas:
   
  Informacinių technologijų paslaugų teikėjai - Asmens duomenys perduodami IT paslaugų teikėjams, nes jie reikalingi e-parduotuvės funkcionalumui ir duomenų saugojimui užtikrinti.
  • UAB EVISPA
  Tiekėjai - užsakymų siuntimas klientams:
  • DPD
  • Lietuvos paštas
  • Omniva
  Mokėjimo paslaugų teikėjai - mokant už užsakymus:
  • Paysera
  Statistikos rinkimas - informacijos rinkimas, kad būtų galimybė geriau naudotis elektroninės parduotuvės klientų patirtimi:
  • Google Analytics
  • Facebook
   
  Saugumas ir duomenų prieiga
   
  Internetinė parduotuvė imasi atitinkamų fizinių, organizacinių ir informacinių technologijų saugumo priemonių, kad apsaugotų asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo ar neteisėtos prieigos ar atskleidimo. Asmens duomenų perdavimas įgaliotiems internetinės parduotuvės duomenų tvarkytojams - asmens duomenys tvarkomi pagal internetinės parduotuvės ir įgalioto tvarkytojo sudarytą sutartį. Įgaliotieji tvarkytojai privalo užtikrinti tinkamas apsaugos priemones tvarkant asmens duomenis.
   
   
  Saugojimas
   
  Kai kliento paskyra internetinėje parduotuvėje yra uždaroma, bet kokie asmens duomenys ištrinami, išskyrus tuos atvejus, kai tokie duomenys turi būti saugomi apskaitai ar vartotojų ginčų sprendimui.
   
  Jei pirkimas internetinėje parduotuvėje yra atliktas lankytojo (be vartotojo paskyros), individuali pirkimo istorija bus saugoma trejus metus.
   
  Ginčų, susijusių su mokėjimais ar vartotojų ginčais, atvejais asmens duomenys saugomi iki ieškinio įvykdymo arba iki pasibaigiant senaties terminui (trejiems metams).
   
  Apskaitai reikalingi asmens duomenys saugomi septynerius metus.
   
   
  Ištrinimas
   
  Internetinėje parduotuvėje prie vartotojo paskyros įrašyti asmens duomenys gali būti ištrinti per internetinės parduotuvės paskyros valdymą . Jūs galite pateikti prašymą dėl kitų asmens duomenų ištrynimo naudodami informacijos formą. Į prašymą ištrinti duomenis atsakoma ne vėliau kaip per mėnesį, o duomenų ištrynimo laikotarpis prireikus patikslinamas.
   
   
  Tiesioginės rinkodaros pranešimai
   
  Tiesioginis rinkodaros pranešimams siunčiami naudojant el. paštą arba telefono numerį, jei klientas pateikė atitinkamą sutikimą. Jei klientas nenori gauti tiesioginių rinkodaros pranešimų, el. pašto antraštėje turi būti pasirinkta atitinkama nuoroda arba susisiekta su klientų aptarnavimo centru. Jei asmens duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros (profiliavimo) tikslais, klientas turi teisę bet kuriuo metu pateikti prieštaravimus dėl pirminio ar vėlesnio jo asmens duomenų tvarkymo, įskaitant profilio analizes, susijusias su tiesiogine rinkodara, parengimą, pranešdami apie tai klientų aptarnavimo centrui el. paštu.
   
   
  Ginčų sprendimas
   
  Ginčai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, išsprendžiami klientų aptarnavimo centro pagalba (kontaktinė informacija apie klientų aptarnavimą). Priežiūros institucija yra Lietuvių duomenų apsaugos inspekcija (ada@ada.lt).
   
   
   
  SLAPUKŲ POLITIKA
   
  Kas yra slapukai?
  Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant internetinėje svetainėje. Slapukai padeda atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums gerinti internetinės svetainės funkcionalumą, lengvinti naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.
   
  Kam naudojami slapukai?
  Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja.
   
  Kokius slapukus mes naudojame?
   
  Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos turinį Jūsų įrenginyje. Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.
   
  Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą, padaryti interneto svetainę bei mobiliąją aplikaciją patogią bei efektyvią Jūsų naudojimui.
  Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.
   
  Analitiniai slapukai. Analitiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos veikimą prie Jūsų poreikių. Analitinių slapukų pagalba analizuojame savo veiklą ką darome teisingai, o ką turime tobulinti. Analitinių slapukų pagalba mes didiname savo veiklos produktyvumą, kad Jūsų apsilankymai mūsų elektorinėje parduotuvėje ar mobiliojoje aplikacijoje Jums būtų naudingi, o prekės aktualios. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota.
   
  Tiksliniai (komerciniai) slapukai. Tikslinius (komercinius) slapukus naudojame siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, akcijas, kurios būtų Jums patrauklios. Tiksliniais slapukais analizuojama kliento naršymo istoriją, elgseną ir šie duomenys naudojami siekiant pateikti individualizuotus komercinius pasiūlymus.
   
   
  Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu info@bebrowist.lt. Jei atšauksite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo Jūs taip pat turėsite ištrinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus. Svarbu žinoti, kad naudotis svetaine atsisakius techninių, funkcinių ir analitinių slapukų nebus galima, todėl slapukų trinti ar blokuoti nerekomenduojame.
   
   
  Galiojimas ir pakeitimai
  Ši privatumo politika galioja nuo 2021 m. spalio mėn. 1 d. Jei pakeisime šią privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją savo svetainėje.